O Nas

AURUM Ubezpieczenia Magdalena Grała-Pietryga powstały z myślą o stale rosnących potrzebach Naszych klientów. Zależy nam, by każdy nasz Klient miał pewność, że podjął najlepszą możliwą decyzje w zakresie zabezpieczenia najważniejszych sfer swojego życia – swoich bliskich, swojego mienia i przede wszystkim – siebie. 

Wieloletnie doświadczenie i dobra znajomość rynku pozwala nam na dopasowanie najlepszego produktu ubezpieczeniowego do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Wyjaśniamy, w oparciu o naszą wiedzę i doświadczenie, prawne zawiłości ubezpieczeniowe. Uświadamiamy zagrożenia wynikające z tych zapisów, których nie można wyłączyć lub ograniczyć. Zapisy Ogólnych Warunków Ubezpieczenia są często mało zrozumiałe, zawierają różne „kruczki prawne” i wyłączenia. W przypadku szczególnie niejasnych zapisów warunków ubiegamy się o oficjalne interpretacje towarzystw.


Jesteśmy młodym i prężnym zespołem, który za główny cel stawia sobie profesjonalną i rzetelną obsługę Klientów. Nasza praca nie kończy się na sprzedaży polisy, lecz na kompleksowej obsłudze przez cały okres trwania ubezpieczenia.
Bo każdy Klient jest dla nas ważny!


Towarzystwa, z którymi współpracujemy, dzięki czemu jesteśmy w stanie wynegocjować dla Państwa najlepsze warunki i dodatkowe zniżki 

TUiR WARTA S.A., PZU S.A., HDI Asekuracja TU S.A., Compensa TU S.A., STU Ergo Hestia S.A, Wiener TU S.A., Generali TU S.A, TU INTER Polska S.A.,TUiR Allianz Polska S.A., AXA Ubezpieczenia TUiR,., Proama TU S.A, Interrisk TU S.A., MTU TU SA,., UNIQA TU S.A.